Akbaba’dan buruk paylaşım

Akbaba'dan buruk paylaşım

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Milletvekili Kazım Arslan’ın ani ölümünün partili-partisiz tüm kamuoyunda üzüntü yarattığını belirten paylaşım yaptı.

Akbaba'dan buruk paylaşım

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Milletvekili Kazım Arslan’ın ani ölümünün partili-partisiz tüm kamuoyunda üzüntü yarattığını belirten paylaşım yaptı.

Akbaba'dan buruk paylaşım
09 Haziran 2019 - 20:28

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Honaz seçimleri sonrasında kazanılan zaferin ardından bayram boyunca tüm ilçeleri dolaştıklarını, vatandaş buluşması gerçekleştirdiklerini belirterek”Nereden bilebilirdik, seninle son bayramlaşmamız olacağını Kazım Abi; Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas tüm Denizli ardından yasta, yetim.”dedi.

Akbaba, ” Arslan’a Allahtan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz; huzur içinde yat Kazım Abi, mekanın cennet olsun…Seni Unutmayacağız.”ifadelerini kullandı.

Akbaba'nın son paylaşımı şu şekilde:

KAZIM ABİ

80'li yılların ortasında, daha henüz çocukken tanıştığım, seneler geçtikçe O'nun gittikçe gençleştiği, benimse büyüdüğüm bir hayat hikayemiz var Kazım Abiyle.

Siyasette; dürüstlüğünü, çalışkanlığını, beyefendiliğini ve örgütünü herşeyin önünde tutarak, partisindeki gençlere sahip çıkmasını örnek aldığım, sözlerine, uyarılarına saygı duyduğum, hayata dair kararlarımda akıl danıştığım, sırlarımı paylaştığım, birlikte çalışmaktan her zaman zevk aldığım bir insandı.

Daha geçen pazar günü Honaz'da Kazım Abi ve Yüksel Abi ile kahraman çocuklar gibi şendik.

İl binamızdaki bayramlaşmamızda: " Cansu, Başkanımla bir fotoğrafımızı çeker misin? " dediğinde, bunun son fotoğrafımız; bayramın son günü telefonda danışma kurullarını ve İstanbul seçimini konuşurken son konuşmamız olacağını ikimiz de bilmiyorduk.

Canımız Abimiz seni hep gülen yüzün, güzel kalbin, iyiniyetli düşüncelerin, yardımseverliğin ve samimiyetinle hatırlayacağız; seni son yolculuğuna uğurlamaya o kadar çok seveninle geldik ki.

Senin birini üzebileceğin hiç aklıma gelmezdi, bizi çok üzdün Sn. Vekilim.

Şu yalan dünyada bizler yaşadıkça ve sonrasında da hiç unutulmayacaksın...

Kaybımız çok büyük, çok ani, çok acı ve tarifsiz.

Bir gün öbür dünyada da yeniden buluşmak dileğiyle, mekanın cennet olsun...

(*not : Siyasette sayın olabilmek kolaydır lakin abi olabilmek...)YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaymakam, Cankurtaran Muhtarını görevden aldı
Kaymakam, Cankurtaran Muhtarını görevden aldı
‘Eve niye alkollü ve geç geliyorsun’ diyen kardeşini tüfekle vurdu
‘Eve niye alkollü ve geç geliyorsun’ diyen kardeşini tüfekle...