KOD ADI: FETÖ -3
Reklam
merkezefendi
Reklam
Ahmet Fuat Özkan

Ahmet Fuat Özkan

KOD ADI: FETÖ -3

03 Ağustos 2019 - 09:46

ABD,Nato içinde güçlü ve caydırıcı bir Türk Silahlı Kuvvetlerine her zaman
İhtiyaç duymaktadır.
Lakin,bu ordu,Genelkurmayı ile tamamen Amerika’nın ve İsrail’in menfaatlerine sahip çıkacak ve Ortadoğu için hazırlanan “BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNE” destek vermesi
Gerekirdi.Kısaca BOP’nin 2.ci başkanı da Türkiye’den olması gerekiyordu.
Türkiye Devletinin Filistin halkının yanında olması,İsrail’in Filistin halkına yaptığı dengesiz güç kullanımında,İsrail’e kınaması,ABD ve İsrail’in işine gelmiyordu.İsrail’in Filistin’e yaptıklarını dünyaya duyuran ve siyaseten kınayan Tek Ülke Türkiye’dir.Zira,Mısır,Suudi Arabistan,Suriye,İran,Irak susturulmuş.
Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın,Başbakan iken,29 ocak 2009 günü Davos’ta,
İsrail Cumhur başkanı Peres’e karşı “ONE MİNUTE” çıkışı,48 yıllık DAVOS TARİHİNE kazınmış oldu.Dönemin BM Genel sekreteri Ban Ki-Moon ve Arap birliği genel sekreteri Amr Musa’nın yanında,dünyanın gözü önünde söylenen bu sözler,yenilip yutulacak cinsinden değildi.ABD ve İsrail açısından,bu hakaret cezasız kalamazdı.
31 mayıs 2010 tarihinde İHH İnsani yardım vakfı ve özgür Gazze harekatının organize ettiği ve Gazze’ye insani yardım taşıyan 6 gemiye ,Akdeniz’de İsrail’e 70-80 mil (130-150 km) açıktaki uluslararası sularda sardırmışlar,10 kişinin ölümüne sebep olmuş ve Yargılanma sonucu,İsrail 20 milyar dolar tazminat ödemeye mahkum edilmişti.
Bütün bunlar,Türkiye’yi Orta Doğuda,İsrail için “Çıban başı” olarak görmeye başladılar.
Bir şeyler yapmak gerekiyordu.
Türkiye Nato ülkesi olduğu için,sıcak savaş yapılamazdı.O zaman,”Türkiye’nin düşmanları bizim dostumuzdur” planı uygulanacak,Türkiye,kendi silahı ile kendi vurulacaktır. Türkiye’de anarşi yaratıldı,80 darbesi oldu.Asala desteklendi sonuç alınamadı.PKK desteklendi,demokrasi kullanıldı,HADEP ve HDP kurduruldu,yine olmadı.
Türk-Kürt çatışmalarından sonuç alınamadı.O zaman,”APO” kozu elde patladı.
Diğer projeyi işleme koymak için,ver “FETHULLAH GÜLEN’İ al APOYU .”
Türkiye’ye “İNANÇLAR,ETNİSİTE(Türk-Kürt),MEZHEP ÇATIŞMALARI” Hukuk içinde olmalı ve desteklenmelidir.
50 yıllık Fetö projesi,uygulamaya geçirildi.Önce Atatürkçü,vatansever Türk Silahlı kuvvetleri personeli ile Savcı,hakim,Polis,Akademisyen,basın kim varsa bunlar hukuk içinde ama “KUMPAS” ve “GİZLİ TANIKLARLA” görevden alınmalıdır.
Geriye kalanlar ise FETÖ’NÜN YENİÇERİ ASKERLERİ ile ONA BİAT EDEN DİĞERLERİ” olacaktır.Eğer FETÖ darbeyi başaramazsa,Türkiye’de iç savaş olacak, bunu bastırmak için,barış havariliğine soyunan-her zaman olduğu gibi-Amerikan askerleri iç siyanı bastırmak için Nato güçleri ile TÜRKİYE’ye gelecekti.
Türkler tarihleri boyunca,İngilizlerin,Moğolların,Çinlilerin,Hıristiyanların nice ali Cengiz oyunlarını atlanmış,bugüne gelinmişti.İsyanlar ve darbeler konusunda,Türk Milleti yeterince tecrübe sahibi olmuştur.
Fetö’nün ikbal peşinde olduğunu siyasilerin çoğunun bilmesine rağmen,üzerine gitmemelerinin sebebi,hepsinin bu yapıya göbeklerinden bağlı olduklarını hepsi de biliyor. Bunun için,kimse kimsenin üzerine gitmiyor.Mecliste FETÖ/PDY’nün siyasi ayağının araştırılması öneri bile veren yok.Pensilvanya’ya el öpmek için giden,onun dönmesi için, kasideler yazan,”Gel artık gel hasretin” dağları aştı diyenler nerede şimdi? Onunla beraber Türkiye’de faaliyetler gösteren fetö örgüt üyeleri,”pişmanlık yasasından yararlanıp” tövbe ettiler.TV’ler yaptıkları fetö faaliyetlerine anlattılar.Bütün bunlardan sonra,Türkiye bu pisliklerden tamamen temizlendi mi acaba? Cevap veriyorum,asla…Kripto olanların sayısı en az yakalananlar kadar vardır.
İşte bu amaçla,her türlü kumpas kurulmuş,16 Temmuz’a gelinmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum