Bitmeyecek hayallerimiz var
Reklam

Bitmeyecek hayallerimiz var

Denizli’nin Bozkurt Belediye Başkanlığına CHP’den yeniden aday gösterilen Başkan Birsen Çelik, Bozkurt için hiç bitmeyecek hayallerimiz var dedi.

Bitmeyecek hayallerimiz var

Denizli’nin Bozkurt Belediye Başkanlığına CHP’den yeniden aday gösterilen Başkan Birsen Çelik, Bozkurt için hiç bitmeyecek hayallerimiz var dedi.

Bitmeyecek hayallerimiz var
08 Aralık 2018 - 09:42

Denizli’nin Bozkurt Belediye Başkanlığı için partisi CHP’den tekrar aday gösterilen Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Bozkurt için hiç bitmeyecek hayallerimiz var ve biz bu hayalleri halkımızla birlikte gerçekleştireceğiz dedi.

30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterildiği Bozkurt Belediye Başkanlığı yarışını kazanan ve 5 yıldır Bozkurt Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Birsen Çelik, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde tekrar partisinin adayı olarak duyuruldu.

Bozkurt halkının oyları ile Belediye Başkanlığı görevine layık görülen ve göreve geldiği günden bu yana bir çok başarılı çalışmanın altına imzasını atan Başkan Çelik’in bu başarılı defalarca ödülle taçlandırıldı. Çok uzun süredir siyasetin içinde olan, 3 dönem Bozkurt İl Genel Meclis üyeliği yapan, Denizli’nin Büyükşehir statüsüne kavuşmasının ardından da Bozkurt Belediye Başkanlığına seçilen Çelik, neredeyse ömrünün büyük bir kısmını geçirdiği Bozkurt İlçesinin her türlü sorununu çok iyi bilen, o sorunları halkla birlikte yaşayan bir isim.

Göreve geldikten sonra Belediye ait bir atölye açan ve bu atölyede üretilen ürünlerin çevre belediyelere satışının yapılmasını sağlayarak belediyeye ek gelir sağlayan, yine gelir amaçlı badem ve ceviz ağaçları diktiren Başkan Çelik, aynı zamanda ilçede özellikle çocuklara yönelik olmak üzere bir çok sosyal etkinliğin gerçekleşmesine de ön ayak oldu. İlçe halkının iyi kötü gününde yanında olmayı ihmal etmeyen Başkan Birsen Çelik, belediye personelinin gerek eğitimleri konusunda gerekse hakları konusunda titiz bir yaklaşım sergileyerek personeli tarafından sevilen bir başkan oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisinin gerçekleştirdiği toplantının ardından başkanlığa yeniden aday gösterilmesinden onur duyduğu kadar mutlu olduğunu da ifade eden Başkan Çelik, Bozkurt halkına en iyi hizmeti vermek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Bozkurt için bitmeyen hayallerim, tamamlayamadığım projelerim var. Halkımız beni tekrar başkanlığa layık görür ise bu projelerimizi bitirecek, Bozkurt’u daha da kalkındırmak adına halkımız ile el ele verip çalışmaya devam edeceğiz dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
21 yaşındaki genç elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti
21 yaşındaki genç elektrik akımına kapılarak hayatını...
Neredeyse Kalbi Çalışmıyordu,Bypass İle 82 Yaşında Yeniden Doğdu
Neredeyse Kalbi Çalışmıyordu,Bypass İle 82 Yaşında Yeniden...