İYİ PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
Reklam
Reklam

İYİ PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İyi Parti Denizli Milletvekili aday adayları Kelleci Kardeşler Restaurant’ta adeta gövde gösterisi yaptılar.

13 Mayıs 2018 - 19:03

İyi Parti Denizli Teşkilatı milletvekili aday adaylarını Kelleci Kardeşler Restaurant’ta düzenlenen programla tanıttı. Şahitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda İl Başkanı Hasan Akgün bir konuşma yaptı. Partinin kuruluş aşamasında yaşanan zorluklara dikkat çeken Akgün, 37 aday adayının hepsinin adaylar belirlendikten sonra da aynı şekilde çalışması gerektiğini söyledi ve aday adaylarından bu konuda söz aldı.

Başkan Akgün’ün konuşmasının ardından aday adayları bir bir kürsüye çıkıp kendini tanıttı. Yaklaşık 3 saat süren programın sonunda Divan Başkanı Zafer Bakırsoy da partililere bir teşekkür konuşması yaptı. Bakırsoy, “Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımını Müftü Ahmet Hulusi Efendi Denizli’de ateşlediyse Meral Akşener ile ilk çoban ateşini de biz Denizli’de yaktık. Meral Akşener artık Anatürk’tür” dedi.

İYİ PARTİ ADAY ADAYLARI

İyi Parti Denizli’de 37 aday adayı şu isimlerden oluşuyor: Ayşe Dayıoğlu, Başak Gezer, Batuhan Özyurt, Beyhan Aslan, Derya Koç, Emine Sağlık Kanatsız, Emirgazi Tosun, Fatma Mert, Funda Yalınkılınç, Gülnur Oymak, Gülümser Gökçe Acar, Hasan Erdoğan, Hüseyin Köseoğlu, Levent Aslan, Mehmet Ali Uzakgider, Mehmet Ertuğrul Gökçe, Muhammet Tali, Murat Güngör, Mürşide Kaya, Nafiz Öz, Necmettin Karabacakoğlu, Nezir Akhan, Nuray Pakatçı, Niyazi Zalgı, Osman Çandır, Ramazan Yüksel, Seçil Akçan, Sultan Köse, Süleyman Hecebil, Şirin Ertuğrul, Şule Türkarslan, Temel Başbuğ, Tülay Şahin, Yahya Gençoğlu, Yasin Öztürk, Zafer Kaplan, Zeynep Sözeri.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • ali koçlu
  3 ay önce
  İ Y İ Partililer,adeta siyasette bir KURTULUŞ SAVAŞINI odununa ateşe verdiniz.Mücadeleniz,akıl, ilim ve strateji ile olsun.Slogan değil,proje üretin.AK SAKALLILARA ÖNEM VERİNİZ..Ordu da genç yaşlı,önde geri hizmette nice askerler olacaktır.İ Y İ Partide kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur.Çamelinin köyündeki çoban ali ile İl başkanının ortak yönleri Türkiye Vatan,Millet sevgi ve hizmetidir.Gerisi kişilerin görevleridir...Ama,ÖDEV aynıdır...selam ve dua ile..YOLUNUZ AÇIK OLSUN.
 • Faruk Alyaz
  3 ay önce
  Hayırlı olsun, Tüm Milletvekili aday adayları arkadaşlarıma başarılar dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVA TAKSİ TAŞIMACILIĞI BAŞLADI
HAVA TAKSİ TAŞIMACILIĞI BAŞLADI
ŞU AN SUÇ İŞLİYOR OLABİLİRSİNİZ
ŞU AN SUÇ İŞLİYOR OLABİLİRSİNİZ