Rektörden arkadaş kıyağı

Rektörden arkadaş kıyağı

Denizli Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bağ, imam arkadaşını PAÜ’de bilgisayar işletmeni olarak işe aldı

Rektörden arkadaş kıyağı

Denizli Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bağ, imam arkadaşını PAÜ’de bilgisayar işletmeni olarak işe aldı

Rektörden arkadaş kıyağı
05 Kasım 2018 - 11:03

 

Geçtiğimiz günlerde Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ daha önce tepkiler üzerine istifa eden eşini 9 kişilik doğrudan atama yetkisinin birisini kullanarak sessiz sedasız üniversiteye bilgisayar işletmeni olarak atamıştı. Aynı dönemde 9 kişilik doğrudan atama yetkisinden birisini de kendi okul arkadaşı imam için kullandığı ortaya çıktı.

 

Rektör Bağ okul arkadaşı Acıpayam müftülüğünde görevli İrfan Tekin’i Acıpayam Meslek Yüksek Okuluna Bilgisayar işletmeni olarak atadı. 

Rektör Bağ daha önce de arkadaşları olan öğretmen Halil Tekin’i SKS daire başkan vekili ve öğretmen Ramazan Oymak’ı da Personel Daire Başkan vekili olarak atamıştı.

 

REKTÖR BAĞ’I KIZDIRACAK ÇOK İLGİNÇ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI VAR!

 

Acıpayam Meslek Yüksek Okuluna Bilgisayar işletmeni olarak atanan İrfan Tekin’in Rektör Bağ’ı, YÖK’ü ve Akparti’lileri kızdıracak çok ilginç aynı zamanda düşündürücü sosyal medya paylaşımları var.

 

DAİRE BAŞKANLARININ DOSTLARI İMİŞ!

İrfan Tekin, 7 Ocak 2017 tarihinde herkese açık olarak paylaştığı fotoğrafta SKS daire başkan vekili Halil Tekin ve Personel Daire Başkan vekili Ramazan Oymak’tan dostlarım diye bahsediyor. 

TORPİLLE YAPILAN ATAMA GÜNAH İMİŞ!

 

İrfan Tekin, 3 Şubat 2016’da “Torpille oturulan koltuk cehennem döşeğidir. Oradan kazanılan para da haramdır. Çünkü orada kamunun hakkı vardır. Kamu hakkı yiyenler ise cehennemdedir. Torpil yapılanı da yapanı da ibadetleri kurtaramaz.” İfadeleri bulunan paylaşımı yapmış.

 

İmam olan İrfan Tekin’in Rektör Bağ’ın okul arkadaşı, SKS daire başkan vekili Halil Tekin ve Personel Daire Başkan vekili Ramazan Oymak’ın dostları olmasının Pamukkale Üniversite’ne atanmasında bir etkileri olup olmadığını yorumunu okuyucularımıza bırakıyoruz.


 

FETÖ FİRARİSİ REHA YEPREM’İN PAYLAŞIMINI PAYLAŞMIŞ

 

İrfan Tekin, 31 Aralık 2014’te (yani 17-25 Aralık 2013 olaylarından tam bir yıl sonra)  şu anda Amerika’da eşiyle birlikte FETÖ firarisi durumunda olan Reha Yeprem’in “Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. Hz. Ali” sözlerinin içeren paylaşımını paylaşmış. Bu mesajın kime hitaben yazıldığını da okurlarımızın yorumlarına bırakıyoruz. 

YÖK’Ü BOYKOT ETMİŞ!

 

İrfan Tekin 15 Ocak 2014 tarihli paylaşımında YÖK’ yapılan boykota sosyal medyada paylaşım yaparak destek vermiş. Sosyal medyada paylaşılan ve gerçeği yansıtmayan “T.C. vatandaşları sınavsız giremezken Suriye’li mültecilerin sınavsız üniversiteye girecekleri iddiası ile YÖK’ü boykot ediyoruz” şeklinde yapılan çağrıya destek olmuş. YÖK’ün bu konuda yaptığı bir açıklama bulunmaktadır.

 


 

FETÖ AKP DÖNEMİNDE ÖRGÜTLENMİŞ!

 

İrfan Tekin’in sosyal medya sayfasında 24 Mayıs 2014 tarihli paylaşımda bulunan iddiaya göre  FETÖ “AKP döneminde önemli merkezlere gelmiş ve örgütlenmiş” bu paylaşım da bugüne kadar silinmemiş. 

İŞTE BUNA REKTÖR BAĞ DA KIZACAK!

 

2 Mart 2017 tarihinde sosyal medyada Rektör Hüseyin Bağ’ın başında olduğu Pamukkale Üniversitesinde “Hele Üniversite şu an FETÖ örgütlenmesinin kontrolündedir” ifadelerinin bulunduğu paylaşım yapılmıştır. O paylaşımda PAÜ hakkında aşağıdaki ifadeler yer almaktadır.

 

“…Yazdıklarımız paylaşımlarımız konuştuklarımız ilimizdeki uzantılarının siyasetten üniversiteye kadar uşaklarına rahatsızlık vermektedir. Hele üniversite şu an Feto örgütlenmesinin kontrolündedir. Devlet kurumları içinde halen bu örgüte çalışanlar elbette bulunmaktadır. Yıllardır trilyonları hortumlanan üniversite de bir ekibinde oralarda elini kolunu sallaya sallaya iş çevirdikleri sokakta bile konuşulmaktadır…” 

İrfan Tekin bu paylaşımı beğenmiş hatta altına “Doğru söylüyorsun” diye başlayan yorum bile yapmış. İşte İrfan Tekin’in yorumu:

“Doğru söylüyorsun ….. hocam devletimiz öyle bir åli devlettirki kimin kim olduğunu bilmektedir. Bu vatan evlatlarıda olup biteni bilmektedir saygılar”

 


 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu horozun ötüşüne tüm dünya hayran kalıyor
Bu horozun ötüşüne tüm dünya hayran kalıyor
Denizlispor'dan Bir Teşekkür, Bir Sitem
Denizlispor'dan Bir Teşekkür, Bir Sitem