Sende olmasan kimi suçlayacaklardı İmamoğlu?

Sende olmasan kimi suçlayacaklardı İmamoğlu?

İsmail Çamcı'nın yazısını okumak için tıklayın...

Sende olmasan kimi suçlayacaklardı İmamoğlu?

İsmail Çamcı'nın yazısını okumak için tıklayın...

Sende olmasan kimi suçlayacaklardı İmamoğlu?
Editor: Kadriye Sözeri
12 Mart 2021 - 21:11

"Yükle suçları İmamoğlu'na" Sende olmasan kimi suçlayacaklardı İmamoğlu?

Sadece İstanbul büyükşehir Belediye başkanını, yani sorumluluğu İstanbul. Başka ilde deprem oluyor, kalkıp oraya gidiyor İmamoğlu, görevi olmasa bile elimden gelen desteği yapıyor deprem bölgesine. Sonra planı gereği tatile gidiyor çocuklarıyla, "vay sen nasıl kaymaya gidersin" sözleriyle linç başlıyor.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde mevcut iki siyasi partinin kadın Genel başkanlarının Kadınlar gününü kutlamış, erkek genel başkanlarınınkini kutlayacak değildi ya!

Troller başladı hemen "HDP'li işte, terör destekçileriyle beraber" filan. Başta dediğim gibi İmamoğlu sadece Belediye başkanı. Belediye Başkanı aday olarak bir siyasi partiden seçime girer, kazandığında parti rozetini çıkartır, artık herkesin Belediye başkanınıdır. Yani hdp li MHP'li, AKP'li, İYİ Parti'li, SAADET Parti'li ve CHP'li herkesin Belediye başkanıdır.

Seçim zamanında İmamoğlu'na karşı kullandıkları yolları, meydanda mektup okutmaları, TRT'ye çıkardıklarını unuttu millet zannediyorlar.

HDP'nin resmen siyasi parti olmasının altındaki yetkili imzalar CHP'ye mi ait? Oy pusulasında yer veren YSK CHP'ye mi bağlı?

Teröristlerse, teröristlerin yeri hapishanedir neden dışardalar, İçişleri Bakanı, Adalet Bakanı, savcı, polis CHP'ye mi bağlı? Değillerse önünüze geleni kolayca nasıl yaftalıyorsunuz? 19 yıl yönetip sorumluğu nasıl CHP'ye yüklüyorsunuz?

HDP bağımsız olarak seçime girerken sorun yoktu, işlerine geliyordu.10 vekil çıkartan bir İl den HDP'ye yüzde 80 oy bile alsa sadece 1 vekil çıkarabiliyordu. AKP az bir oyla kalan 9 vekili götürüyordu. Parti olarak seçime girince işler değişti tabi, havadan gelen vekiller bitti.

AKP bize oy gelişinde nerden gelirse gelsin derken, CHP için, "Bakın şunların oyunu alıyor, bakın bunların oyunu alıyor" gibi suçlama içine giriyor. Bu gaza maalesef CHP üyeleri bile geliyor.

Denizli'de bakıyorum çöp araçlarının üzerinde İlçe isimleri yazıyor, yani CHP'li Merkezefendi ilçesinde çöpler toplanmasa kimse AKP'li Büyükşehir Belediye başkanını suçlamaz. CHP'li Merkezefendi Belediye Başkanını suçlar ama kocaman İstanbul'da nasıl oluyorsa bir köşede çöp olsa suçlu Büyükşehir Belediye Başkanını İmamoğlu oluyor direk. İmamoğlu sadece işini yapmakla uğraşmıyor. Muhalefetin meclis üyelerini, yandaş medyayı, ak trolleri, arpası kesilen beleşçileri, CB gibi engelleri de aşmak için uğraşıyor.

Maalesef Adaletli düşünmek yok...

Gaza gelme var...

Linç kültürü var...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Henüz 26 yaşındaydı. Genç avukat kalbine yenildi
Henüz 26 yaşındaydı. Genç avukat kalbine yenildi
Sel gelince kaçacak yer aradılar
Sel gelince kaçacak yer aradılar