Sporun ve sporcunun yanındayız
Reklam

Sporun ve sporcunun yanındayız

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Nikfer Bozdağ Spor Kulübü Yöneticileri ve Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol ile bir araya geldi.

Sporun ve sporcunun yanındayız

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Nikfer Bozdağ Spor Kulübü Yöneticileri ve Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol ile bir araya geldi.

Sporun ve sporcunun yanındayız
18 Aralık 2018 - 15:04

Nikfer Bozdağ Spor Kulübüne maddi, manevi ve sponsor olarak destek veren Nikferli İş Adamı Süleyman Akyol’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Akyol, “Biz sosyal ve kültürel belediyecilik anlamında her zaman spor kulüplerimizin ve sporcu kardeşlerimizin yanındayız. Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor, Nikfer Bozdağ Spor, Rahvan At Yarışları Kulüplerimiz olmak üzere hülasa tüm kulüplerimizi destekliyoruz ve destekleme de devam edeceğiz. İş Adamımız Süleyman Akyol’a destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Mehmet Gözlükaya’yı saygı ve rahmetle anıyorum

19. 20. ve 21. Dönem Denizli Milletvekilimiz Mehmet Gözlükaya’yı vefatının 5. Yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum. O’nun Nikfer’de olsun, Tavas’ta olsun Denizli’de olsun gerek sahaların yapımı gerekse maddi manevi katkılarını unutmak mümkün değil.

Tüm Spor Kulüplerimize Başarılar

Denizlispor, Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor ve Nikfer Bozdağ Spor Kulüplerimiz bu yıl çok iyi durumdalar. Aldıkları müsabaka sonuçlarına baktığımızda şampiyonluk için mücadele eden kulüplerimiz hem kendilerini hem de taraftarı mutlu eden başarılara imza atıyorlar. Bu vesile ile Denizlispor, Kızılcabölükspor, Tavas Birlikspor ve Nikfer Bozdağ Spor ve diğer spor kulüp başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını temenni ediyorum.

Tüm İş Adamlarımıza çağrı yapıyorum

İş Adamı aynı zamanda Nikfer’li olan Süleyman Akyol, vesilesiyle buradan tüm iş adamlarımıza çağrı yapıyorum, “Spora ve sporcularımıza desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

İş Adamı Süleyman Akyol, “Bugün birlik olma zamanı. Eğer birlik ve beraberlik içerisinde olursak tüm sorun ve problemlerin ortadan kalkacağına inanıyorum. Nikfer Bozdağ Spor’a destek olmaya çalışıyoruz. Çorbada bizimde tuzumuz olsun istedik. Kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi.

Nikfer Bozdağ Spor Kulüp Başkanı Ali Karademirci’de konuşmasında, “Kulüp olarak Tavas’ımızı ve Nikfer’imizi en iyi temsil etmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu hafta da sahadan galibiyetle ayrıldık. Yönetimimiz ve oyuncularımız moral ve motivasyon olarak çok iyi durumdalar.

İş Adamımız Süleyman Akyol’a destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Buluşma sonunda Nikfer Bozdağ Spor Kulüp Yönetimi tarafından Başkan Turhan Veli Akyol’a ve İş Adamı Süleyman Akyol’a forma hediye edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Corona Virüs’e Dikkat Çekti , Korunma Yöntemi Olarak Denizli’yi İşaret Etti
Corona Virüs’e Dikkat Çekti , Korunma Yöntemi Olarak...
21 yaşındaki genç elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti
21 yaşındaki genç elektrik akımına kapılarak hayatını...