Denizli’ye bir ödül daha

Denizli’ye bir ödül daha

Kobi özel ödülü Denizli’ye verildi.

Denizli’ye bir ödül daha

Kobi özel ödülü Denizli’ye verildi.

Denizli’ye bir ödül daha
18 Aralık 2018 - 09:15

İstanbul’da bu yıl 2. Si düzenlenen Ekonomi Zirvesinde, “İstanbul Altın Değerler” Kobi Özel Ödülü, Denizlili firma Evteks Tekstil Ltd. nin oldu.

İstanbul Ekonomi Zirvesi, “Küresel Krizden Çıkışın Yol Haritasını” belirlemek üzere toplandı. Farklı sektörlerden birçok önemli konukla birlikte düzenlenen gün boyu oturumlarda, ekonomik sorunlar tartışıldı. Eski Ekonomi Bakanı Kürşat Tüzmen in bulunduğu ve Türk Hava Yolları nın sponsor olduğu zirvenin akşam programında düzenlenen ödül törenlerinde farklı sektörlerden kişi ve kurumlar “İstanbul Altın Değerler” ödülüne layık bulundu.

Geçmiş yıllarda ArGe ve İnovasyon alanlarında adını ülke bazında sıkça söz ettiren Evteks Tekstil ltd. sahibi İsa Dal, zirve akşamında Kobi kategorisinde “İstanbul Altın Değerler” ödülünün sahibi oldu.

İsa Dal ödülü alırken yaptığı konuşmada; “ Yıllar boyunca göstermiş olduğumuz çabaların karşılığında bu önemli ödüle layık görülmekten büyük onur duyuyoruz. Bu ödülü, ülke üretim ve ihracatına katkıda bulunmak üzere gece gündüz çalışan tüm Anadolu Kobilerine atfediyorum. Denizlili bir firmanın birçok dev firmayı geride bırakarak bu ödülü alması çok gurur verici. Denizli olarak tekstil ve konfeksiyonda, sektörümüzle ilgili yapılan arge çalışmalarında ne kadar önemli bir yol kat ettiğimizi bu ödüller bize gösteriyor. Önemli bir toplantıda önemli bir ödülü kanarak Denizli’nin ismini bir kez daha duyurmuş olduk ” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trafik magandası kendisi uyaran otomobile 16 el ateş etti: 1 yaralı
Trafik magandası kendisi uyaran otomobile 16 el ateş etti: 1...
Kendini 4. kattan boşluğa bıraktı
Kendini 4. kattan boşluğa bıraktı