Vali Hasan Karahan Bozkurt’u ziyaret etti

Vali Hasan Karahan Bozkurt'u ziyaret etti

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt ilçesine gitti.

Vali Hasan Karahan Bozkurt'u ziyaret etti

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt ilçesine gitti.

Vali Hasan Karahan Bozkurt'u ziyaret etti
12 Kasım 2019 - 19:04

İlk olarak Bozkurt Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Talha Battal, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, İçişleri Bakanlığının 25.10.2019 tarihli 105. Dönem Kaymakam Adayları Atama Kararı ile Bozkurt İlçemize Vekil olarak atanarak göreve başlayan Kaymakam Talha Battal’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, İlçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.


Kaymakamlık ziyaretinin ardından yaşanılan depremde hasar gören ve tadilat çalışmaları devam eden Bozkurt Spor Lisesini ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada incelemelerde bulunarak, öğretmen ve öğrenciler ile de biraraya geldi

 

Daha sonra Bozkurt Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik'i ziyaret ederek, Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Bozkurt ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyarette bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçe genelinde halkın güvenliği ve huzuruna yönelik sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Daha sonra TOKİ tarafından deprem sonrası yapımı hızlandırılan ve bir bölümü depremzede vatandaşlarımıza tahsis edilecek olan TOKİ konut inşaatlarını inceleyen Vali Hasan Karahan, burada incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Son olarak İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerinden İlçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli'de Koronodan ilk can kaybı
Denizli'de Koronodan ilk can kaybı
Cankurtaran yolunda kontrolünü kaybeden araç refüjlere çarparak durabildi
Cankurtaran yolunda kontrolünü kaybeden araç refüjlere çarparak...