YENİ İNSANLIK
Neval Kütük

Neval Kütük

YENİ İNSANLIK

14 Mayıs 2019 - 16:03

Dünyayı kurtarmak için değişim, yenilenme yönünde gerçekleşmelidir. Yenilenmek için eskiler atılmalı ve onların yerine yeniler inşa edilmelidir. Değişim sayesinde yeni bir insan ortaya çıkar.

Dünya Değişim Akademisinde uygulanan Değişim programları sayesinde her an yenilenmeye tanık olacaksınız. İçsel yolculuk başlayacak ve kendinizi keşfedeceksiniz. Hiç bilmediğiniz yönlerinizle tanışacak, hatalarınızı görecek ve hayatı daha bilinçli yaşayacaksınız. 

Geçmişi bırakmak, şimdiyi yaşamak ve gelecekle ilgilenmemek değişimin olmazsa olmazıdır. Geçmiş çöpe atılmalı ve şimdinin gerçekliği yaşanmalıdır. Yeni insan hayatı şimdide kutlayarak yaşar ve ebediliği, sonsuzluğu özünde hisseder. 

Yeni insan değişmiş ve dönüşmüş olduğu için koşulsuz sevgisini ve içindeki bilgeliği herkesle paylaşır ve böylece herkesi de değiştirir. Sihirli değişim sayesinde toplum da değişmeye başlar. Evrensel birliktelik ve bütünleşme yaşanır.

Değişim için içsel ve dışsal farkındalık çok önemlidir. Her eylemin, düşüncenin, duygunun farkında olunca içinizdeki değişimin de farkında olacaksınız.
Bitmiş gitmiş geçmişi geleceğe taşımayın,  o zaman anlamsız ve ölü bir gelecek doğacaktır. Geleceğinize ihanet etmeyin. Bu ihanetin intihardan farkı yoktur.

Yeni gelecek için değişime hazır olun. Yeni insanlık , yeni insanın ortaya çıkmasını sağlar. Değişim sayesinde eski insan yeni insana dönüşür ve gerçek, özgür   bir birey ortaya çıkar. Yeni insanın doğumu gerçek bireyselliği ortaya çıkarır. 

Bireysellik yenilenir ve eski toplum ölür,  böylece yeni insanlık doğar. Yeni insanın en büyük özelliği yüksek bilince sahip olmasıdır. Yeni insan  aydınlanarak çevresini de aydınlatır. Böylece kendi olan yeni insanlık doğacak.

Birey doğal, kendi ve samimi olunca değişim mucizesi yaşanır ve içteki tüm gizli kalmış potansiyeller devreye girer.

Her nefesiniz değişim ile dolu olsun...

YORUMLAR

  • 0 Yorum